Najczęściej zadawane pytania

Wystarczy że skontaktujesz się z naszym przedstawicielem, który przeprowadzi wstępny  wywiad zdrowotny. Pozwoli to nam odpowiednio sprofilować Ciebie pod kątem doboru suplementacji. Jeśli zebrane informacje będą niewystarczające, nasz konsultant lub pracownik medyczny skontaktuje się z Tobą ponownie w celu pogłębienia wywiadu, bądź doradzi skierowanie na odpowiednie badania do najbliższej placówki partnerskiej.

Następnie, nasi konsultanci medyczni we współpracy z dietetykami przygotują dla Ciebie proponowany zestaw suplementów w jednej z 3 dostępnych opcji. Do Ciebie należy dokonanie wyboru, która z dostępnych opcji trafi do produkcji.

Siła Natury to najwyższej jakości suplementy, które dostarczane są do Ciebie w pudełku zawierającym saszetki na każdy dzień miesiąca. W zależności od Twoich potrzeb oraz preferencji Twój zestaw będzie zawierać jedną, dwie bądź trzy saszetki dziennie. Ważne jest to, że każda porcja suplementacji jest jasno i szczegółowo opisana na saszetce. Znajdziesz tam informacje, kiedy i w jakich godzinach zażywać tabletki.

Naturalnie tak, jako że celem suplementacji jest uzupełniać niedobory poszczególnych witamin i minerałów. Już po początkowym okresie zażywania suplementów tj. po pierwszych 3 miesiącach przystąpimy do rewizji składu, bazując na ponownym wywiadzie zdrowotnym i ewentualnymi badaniami. Inne pakiety dodatkowe lub ilość składników, zostanie skonsultowana z Tobą przez naszego dietetyka klinicznego.

W celu jak najlepszego dopasowania zestawu suplementów, zalecamy przeprowadzenie badania składu ciała oraz badanie krwi. Jeżeli jesteś w posiadaniu aktualnych wyników badań wystarczy, że porozmawiasz o tym z naszym konsultantem i wyślesz je na nasz adres:       badania@silanatury.com

Zalecenia odnośnie badań zostaną do Ciebie przesłane na adres e-mail lub przekazane drogą pocztową wraz z informacją o najbliższej placówce partnerskiej oraz orientacyjnym koszcie, jaki wiąże się z przeprowadzeniem badań.

Nie ma jednej generalnej zasady. Niemniej jednak wiemy, że odbudowa krwinek czerwonych odbywa się raz na 90 dni (około 3 miesięcy) i po tym okresie powinniśmy móc już zaobserwować pożądane efekty. Musimy jednak pamiętać, że każdy organizm jest inny i efekty u każdego mogą pojawić się w różnym czasie. Istotne znaczenie ma ogólna kondycja organizmu, stopień aktywności fizycznej, dieta itp.

Nasze suplementy pochodzą od najlepszych dostawców na rynku europejskim. Są produkowane na bazie substancji, które są zaakceptowane przez Europejską Agencję Bezpieczeństwa Żywności. Proces produkcyjny prowadzony jest z zachowaniem standardów farmaceutycznych, dzięki temu zapewniona jest najwyższa jakość wykonania.

Współpracujemy z certyfikowanymi dostawcami, którzy mają pozwolenia na dystrybucje surowców na terenie Unii Europejskiej.

Dbamy o najwyższą jakość surowców zwracając uwagę na maksymalne ograniczenie zbędnych substancji, takich jak wypełniacze czy konserwanty.

Copyright © 2018-2019 PharmaNova Sp. z o.o.